izmir kalıcı makyaj
kıl tekniği
dudak renklendirme
microblading

Microblading seyrek kaşlara sahip kişilerin tercih sebebidir. Kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırma amacı ile uygulanan yöntemdir. Dövme tekniğine benzeyen Microblading işleminde renk pigmentleri, cilt rengine uyumlu olarak kaşlara şekil ve dolgunluk verir.

Kıl tekniği kaş kontürü

Kendi kaşımız gibi görünen, kıl şeklinde çizimlerle profesyonelce yapılan, gerçek kaşa en yakın uygulamadır. Kaşın tam ölçüleri alındıktan sonra yüz ve göz yapısına en uygun kaş şekli kaş kalemi ile tasarlanır. Bu işlem profesyonel bir şekilde uygulandığında yakın mesafeden bile gerçek kaş görünümünden ayırt edilmesi oldukça zordur.

kaş laminasyonu

Kaşın yapısını değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak dikkat çekici bir görünüm sağlar. Kaşlarınız sert, kıvrık, farklı yönlerde ve zor şekil alıyorsa kaş laminasyonu ile daha yumuşak ve kolay şekillenen kaşlara sahip olursunuz. Bu işlem kaşlara ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar.

KAŞ SİLME

Bu işlemde kaş kontürü yapılan cihaz kullanılarak asit içermeyen ve tamamen doğal malzemelerden oluşan özel bir solüsyon kaşa uygulanır. İşlem yapılan bölgedeki pigmentlerin kusturulmasıyla yapılan kaş silme tekniği, misafirlerimizin derisini zedelememek açından 2 veya 3 seansta uygulanır. Seanslar tamamlandıktan sonra kalıcı makyajınız tamamen silinmiş olur.

EYELİNER

Bu uygulama göz kapağının üst bölgesine yapılan kalıcı makyaj işlemidir. Göz kapağının üzerine kuyruklu ya da kuyruksuz olarak yapılabilir ve her gün eyeliner çekmenize gerek kalmaz. Oldukça pratik bir kalıcı makyaj uygulaması olması sebebiyle tercih edilen bir seçenektir.

DİPLİNER

Bu uygulama, göz kapağının hemen altına, kirpik hattının bulunduğu bölgeye yapılan bir kalıcı makyaj işlemidir. Kalıcı dipliner uygulaması istediğiniz uzunlukta ve kalınlıkta yapılabilir. Bu uygulama sayesinde her gün dipliner çekmekten ya da gün içerisinde akan dipliner çizginizin akıp akmadığını kontrol etmekten kurtarır.

DUDAK KONTÜRÜ

Dudak kontürü aynı dövmede kullanılan steril mikro iğnelerle yapılır. Ancak dudak kontürü uygulamasında iğne deriye nüfuz edilmez. Bu işlem 3 sene kadar kalıcılık sağlayabilir. Dudak kontürü işlemi dudağın çerçevelenmesi ve daha dolgun bir görünüme kavuşması için tercih edilen bir uygulamadır.

DUDAK RENKLENDİRME

Çerçeve hattı kaybolmuş ve solmuş misafirlerimiz tarafından tercih edilen bu uygulama sonrasında dudaklar ve dolayısıyla yüz daha genç bir görünüme kavuşur. İşlemde ağrı ve acı hissedilmez. Bu uygulama genellikle tek seansta tamamlanır ve yaklaşık 1 ay sonra kontrol işlemi yapılır. 

dudak renklendirme
Open chat
1
Merhaba