Sıkılaşma ve Selülit Çözümleri

Kilonuz o kadar da fazla değil ama bir iki yerden şikayetiniz mi var? Diyet yaptınız kilo kaybettiniz ama beliniz biraz daha incelse iyi mi olur? Bazı bölgelerde pürüzlü, topaklı, pütürlü bir görünümü olan selülit diye tabir ettiğimiz sorununuz mu var?

Bölgesel incelme,

Selülitlerin azaltılması,

Doğum sonrası sarkmalar,

Kilo verme sonrası sıkılaşma,

Vücut şekillendirme,

Kaslarda ağrılarının giderilmesi için buradayız.

Programlarımız Diyetisyen kontrolündedir. 

VELASHAPE 

Vücut şekillendirme için dizayn edilmiştir. Sistem kolay bir kullanım, güvenilirlik ve güvenlik için tasarlanmıştır. Sistem Kızılötesi ( IR ) ışık enerjisi ve Radyo frekansı ( RF ) tarafından tamamlanmaktadır. 

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında, selülit çözümünde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

Vakum özelliği :

Bütün bu teknolojiler tedavi uygulanan bölgede sub-dermal bir ısınma sağlamak için, kan miktarını arttırmak için ve yağ dokudaki metabolizma hızını arttırmak için beraber çalışır.

Sistem hem uygulayıcı hem de danışan için güvenliği göz önünde bulundururken, eğitilmiş ve yetenekli bir görevli tarafından uygulama yapılmalıdır.

Bölgesel incelme ve selülit azaltan FDA onaylı cihazdır. Cerrahi olmayan Liposuction’a gerçek alternatif sunar. Yaz aylarında formda bir vücuda sahip olmak için; hızlı sonuçlar elde edilir.


LENF DRENAJ

Vücuda basınç masajı yapan cihazdır. Lenfatik dolaşımı hızlandırarak, ödemin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

MEZOTERAPİ
pASİF JİMNASTİK

Çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlar. Hedef bölgeye pedler yardımı ile bağlanan cihaz; kasları eş zamanlı çalıştırarak, vücudun enerji harcamasını sağlar.

SELÜLİT

Selülit cildin çukurlu, topaklı, pütürlü bir görünüme sahip olmasına verilen bir ad. Kalça ve baldırlarda gözlenir ama zamanla vücudun farklı yerlerinde de oluşabilir. Yağ odacıklarının bağ dokusuna doğru itilmesi ile, deri altı bölgesinde aşırı ve düzensiz yağ yığılması ile oluşur. Bu sorunlu noktalarda yağ blokajları olduğu için kan dolaşımı yavaş olur. Aslında kabaca özetlersek yağ üretme görevinde olan alfa reseptörlerinin, yağ parçalamaktan sorumlu beta reseptörlerinden çok daha fazla olmasıdır.

Clinic Ephesus uzmanları, ücretsiz cilt analizi sonrasında hangi yöntemleri ne kadar süre ile uygulayacağı ve kaç seans süreceği hakkında sizi bilgilendirir.

Detaylı bilgi ve randevu için:

05069991011 clinicephesus.com.tr

Open chat
1
Merhaba